" />
USD
3,6877
EURO
4,3401
ALTIN
151,3361

AYVALIK BELEDİYESİ’NDEN KÖY MUHTARLARINA TEKNOLOLİK DESTEK

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, merkez mahalle muhtarlarından sonra kırsal mahallelerin muhtarlarına da birer dizüstü bilgisayar ve yazıcı hediye etti. Ayvalık’a bağlı köylerin muhtarları bundan sonra Ayvalık Belediyesi’nin hediye ettiği dizüstü bilgisayarlar ve yazıcılar sayesinde vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli hizmet sunacaklar. Ayvalık Belediyesi sayesinde işlemlerin daha hızlı ve sağlıklı yürüyeceğini belirten köy muhtarları başkan […]

AYVALIK BELEDİYESİ’NDEN KÖY MUHTARLARINA TEKNOLOLİK DESTEK
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, merkez mahalle muhtarlarından sonra kırsal mahallelerin muhtarlarına da birer dizüstü bilgisayar ve yazıcı hediye etti.

Ayvalık’a bağlı köylerin muhtarları bundan sonra Ayvalık Belediyesi’nin hediye ettiği dizüstü bilgisayarlar ve yazıcılar sayesinde vatandaşlara daha hızlı ve kaliteli hizmet sunacaklar.

Ayvalık Belediyesi sayesinde işlemlerin daha hızlı ve sağlıklı yürüyeceğini belirten köy muhtarları başkan Gençer ve ekibine teşekkür etti.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, “Ben her konuşmamda köyler diyorum çünkü köylerin kapandığına inanmıyorum. Köylerimiz hiçbir zaman kapanmaz köyler, köydür. Biz daha önce Ayvalık, Altınova, Cunda ve Küçükköy’deki muhtarlarımıza daha iyi hizmet verebilmeleri için dizüstü bilgisayarı ve yazıcı hediye etmiştik. Şimdi de köy muhtarlarımıza hediye ediyoruz Ayvalık Belediyesi olarak. Güle güle kullansınlar, vatandaşlarımıza güzel hizmetler versinler” dedi.

Başkan Gençer ve belediye meclis üyeleri kırsal mahalle muhtarlarına dizüstü bilgisayarlarını ve yazıcılarını verdiler. Yüksel Kalkan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.