" />
USD
3,7006
EURO
4,3547
ALTIN
151,8147

ETO’DAN TURİZİMCİ MESLEK KOMİTESİ ÜYELERİNE EĞİTİM VERİLDİ

1-2-3 ve 4 Haziran tarihlerinde Edremit Ticaret Odası Toplantı Salonunda, Edremit Meslek Yüksek Okulu Hocaları Tarafından Turizmcilere Ve Turizm Sektörü Personeline, Turizm İşletmeciliği, Yiyecek İçecek Hizmetleri, Ön Büro Hizmetleri ve Kat Hizmetleri Konularında Eğitim verildi.1 Haziran 2015 Pazartesi Başlayan Eğitimler 4 Haziran 2015 Perşembe Gününe Kadar Devam Etti. Eğitimin İlk Gününde Firma Sahipleri Ve Yetkililerininde […]

ETO’DAN TURİZİMCİ MESLEK KOMİTESİ ÜYELERİNE EĞİTİM VERİLDİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

1-2-3 ve 4 Haziran tarihlerinde Edremit Ticaret Odası Toplantı Salonunda, Edremit Meslek Yüksek Okulu Hocaları Tarafından Turizmcilere Ve Turizm Sektörü Personeline, Turizm İşletmeciliği, Yiyecek İçecek Hizmetleri, Ön Büro Hizmetleri ve Kat Hizmetleri Konularında Eğitim verildi.1 Haziran 2015 Pazartesi Başlayan Eğitimler 4 Haziran 2015 Perşembe Gününe Kadar Devam Etti. Eğitimin İlk Gününde Firma Sahipleri Ve Yetkililerininde Katılımıyla, Edremit M.Y.O.Doç.Dr. Mehmet Emin Akkılıç Tarafından, Turizm İşletmeciliği (Pazarlama) Eğitimi Gerçekleşti.

Eğitimin 2.Gününde De Turizmcilere Yönelik Düzenlenen Eğitimlere Ara Verilmeden Devam Edildi. Edremit Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç.Dr.Mehmet İlban’ın Turizmci Üyelerimizin Personellerine Edremit Ticaret Odası Eğitim Salonunda verdiği Yiyecek İçecek Hizmetleri Eğitimi Gerçekleşti.

Eğitimlerin 3.Gününde Turizmin Geliştirilmesine yönelik yapılan Edremit Ticaret Odası Eğitim Salonunda Odamız Tarafından Ön Büro Hizmetleri Eğitimine yeterli talep olmamasından dolayı Edremit M.Y.O. Müdürü Doç. Dr. Mehmet Oğuzhan İlban’ın Eğitim Tarihini; 15 Haziran 2015 Pazartesi Saat 14.00’de Adrina Termal Hotel’de Yiyecek İçecek Hizmetleri Ve Ön Büro Hizmetleri Olarak Tekrar Gerçekleştirilecektir.

04 Haziran 2015 Tarihinde İse Turizimcilere Yönelik Düzenlenen Eğitimlerin, Edremit Ticaret Odası Eğitim Salonunda Odamız Tarafından Düzenlenen Eğitimde, Edremit M.Y.O. Öğretim Görevlisi Dr.Muammer Bezirgan’ın Turizmci Meslek Komitesi Üyelerimizin ilgili personellerine Kat Hizmetleri Eğitimi Gerçekleştirildi. Turizmcilere yönelik düzenlenen Eğitimlerin sonuncusu olan Kat Hizmetleri Eğitimine önceki günlerdeki oturumlara nazaran talep oldukça fazlaydı.  Talip Tezcan

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.