" />
USD
3,7014
EURO
4,3530
ALTIN
151,8142

 İREM KORKMAZ AVRUPA KUPASI’NDA ŞAMPİYON OLDU

Polonya’da 26 ülkeden 449 sporcunun katılımı ile düzenlenen Judo Ümitler Avrupa Kupasında yarışan Milli Takım sporcusu ve Altıeylül Belediyespor Kulübü Sporcusu İrem Korkmaz 52 kiloda altın madalya kazanarak Avrupa Kupası’nda şampiyon oldu.   İrem Korkmaz başarılarına başarı katmaya devam ediyor. Altıeylül Belediyespor Sporcusu Korkmaz judo dalında şampiyonalarda madalyaları topluyor. İrem bu sene Ümitler Türkiye Şampiyonası’nda şampiyon […]

 İREM KORKMAZ AVRUPA KUPASI’NDA ŞAMPİYON OLDU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Polonya’da 26 ülkeden 449 sporcunun katılımı ile düzenlenen Judo Ümitler Avrupa Kupasında yarışan Milli Takım sporcusu ve Altıeylül Belediyespor Kulübü Sporcusu İrem Korkmaz 52 kiloda altın madalya kazanarak Avrupa Kupası’nda şampiyon oldu.

 

İrem Korkmaz başarılarına başarı katmaya devam ediyor. Altıeylül Belediyespor Sporcusu Korkmaz judo dalında şampiyonalarda madalyaları topluyor.

İrem bu sene Ümitler Türkiye Şampiyonası’nda şampiyon olarak milli takım yolunu tutmuştu. Bu yıl 22. kez düzenlenen Nazım Canca Ümitler Avrupa Kupasında bayanlar 52 kiloda İrem Korkmaz yine şampiyon olmuştu ve Romanya ‘nın Cluj kentinde yapılan Ümitler Avrupa Kupasında bu başarısını altın madalya alarak devam ettirmişti.
İrem son olarak da Polonya’da 26 ülkeden 449 sporcunun katılımı ile düzenlenen Ümitler Avrupa Kupası’nda yarışan kulüp sporcusu Korkmaz burada da altın madalya alarak şampiyon oldu.

İrem Korkmaz bu başarısı ile bu sene Türkiye’de 1 altın madalya kazanmış olup, uluslar arası platformda ülkemize 3 altın 1 bronz madalya kazandırmış oldu.

Altıeylül Belediyespor Kulübü Başkanı Fikrettin Kocaman “Antrenörler Timur Bizsan ve Mehmet Yılmaz ile başarılarını arttırarak sürdüren İrem Korkmaz’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi. Tayyar Toprak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.