" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT FERNUR SÖZEN’DEN ŞİİR VE MÜZİK PROGRAMI

Edremit Fernur Sözen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen Gönülden Dile adlı şiir ve müzik programı büyük beğeni topladı. Sunuculuğunu Müdür Yardımcısı Semra Çelik Yenigün’ün yaptığı program misafirlere pilav ayran ikramıyla başladı. Edremit Cumhuriyet Başsavcısı Şenol Taşkale, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, Hayırsever İşkadını Fernur Sözen, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Şaban Altınsuyu, […]

EDREMİT FERNUR SÖZEN’DEN ŞİİR VE MÜZİK PROGRAMI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Fernur Sözen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından düzenlenen Gönülden Dile adlı şiir ve müzik programı büyük beğeni topladı.

Sunuculuğunu Müdür Yardımcısı Semra Çelik Yenigün’ün yaptığı program misafirlere pilav ayran ikramıyla başladı. Edremit Cumhuriyet Başsavcısı Şenol Taşkale, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, Hayırsever İşkadını Fernur Sözen, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Şaban Altınsuyu, Vedat Kaya ve Muharrem Yenigün, Okul Müdürleri, Öğretmenler, veliler ve öğrencilerin katıldığı programda açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Ayhan Çelik 2014-2015 Eğitim Öğretim yılında eğitim-öğretime başlayan okulu yaptıran Hayırsever İşkadını Fernur Sözen’e teşekkür ederek başladığı konuşmasında bu tür programların okul kültürünün oluşmasında önemli katkısı olduğunu belirtip programın hazırlanmasında emeği geçen öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.  Programda okulu yaptıran Hayırsever İşkadını Fernur Sözen Hanımefendiye, Cumhuriyet Başsavcısı Şenol Taşkale tarafından plaket, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç tarafından buket takdim edildi. Programda ünlü şairlerin şiirleri ile sevgi, barış, dostluk temalı müzik eserleri öğrenciler ve öğretmenler tarafından seslendirildi. Program sonunda etkinlikte katkısı bulunan okul personeline Fernur Sözen tarafından, öğrencilere ise İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Şaban Altınsuyu, Vedat Kaya ve Muharrem Yenigün tarafından çiçek takdim edildi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.