" />
USD
3,6734
EURO
4,3179
ALTIN
151,7512

KÜÇÜK KEREM’E BÜYÜK ALKIŞ

Burhaniye’de, 6 yaşındaki Kerem Kaan Kula zeybek oyunu ile büyük alkış aldı. Celal Toraman Anadolu Lisesinin mezuniyet törenine,  annesi Nilgün hanımla birlikte gelen ana okulu öğrencisi Kerem Kaan Kula, Belediye Gençlik Merkezi Halk Oyunları Ekibi’nin ardından çıktığı sahnede izleyenleri coşturdu. Annesi, Öğretmen Nilgün Kula ile birlikte izleyiciler arasında oturan Kerem Kaan Kula, çalan müziği duyunca alkışlar […]

KÜÇÜK KEREM’E BÜYÜK ALKIŞ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye’de, 6 yaşındaki Kerem Kaan Kula zeybek oyunu ile büyük alkış aldı. Celal Toraman Anadolu Lisesinin mezuniyet törenine,  annesi Nilgün hanımla birlikte gelen ana okulu öğrencisi Kerem Kaan Kula, Belediye Gençlik Merkezi Halk Oyunları Ekibi’nin ardından çıktığı sahnede izleyenleri coşturdu.

Annesi, Öğretmen Nilgün Kula ile birlikte izleyiciler arasında oturan Kerem Kaan Kula, çalan müziği duyunca alkışlar arasında sahneye çıktı. Çalan müziğin ritmine uyan Küçük Kerem, büyüklerine taş çıkartırcasına zeybek oynadı. İzleyenlerden büyük alkış aldı.  Oyunları öğretmeni Saniye Sevimli’den öğrendiğini anlatan Kerem Kaan Kula, daha çok oyunlar öğrenmek istediğini söyledi. Anne Nilgün Kula da, Kerem’in zeybek oyunlarını çok sevdiğini anlattı. Edebiyat Öğretmeni Ahmet Altınsoy da, Kerem’i çok sevdiklerini ve okulun maskotu olduğunu söyledi.(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.