" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

AYVALIK BELEDİYESİ HER HAFTA PAZARYERLERİNİ YIKIYOR

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatıyla temizlik işleri müdürlüğü ekiplerince Altınova, Sarımsaklı, Cunda ve kent merkezinde Perşembe ve Armutçuk Pazaryerlerini her hafta kurulan pazarın ardından yıkayarak dezenfekte ediyor. Haftanın değişik günlerinde kurulan semt pazarlarının ertesi günü o pazaryerine giren ekipler, tazyikli su ve deterjan ile özellikle peynir ve balık tezgahları başta olmak üzere köşe bucak […]

AYVALIK BELEDİYESİ HER HAFTA PAZARYERLERİNİ YIKIYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in talimatıyla temizlik işleri müdürlüğü ekiplerince Altınova, Sarımsaklı, Cunda ve kent merkezinde Perşembe ve Armutçuk Pazaryerlerini her hafta kurulan pazarın ardından yıkayarak dezenfekte ediyor.

Haftanın değişik günlerinde kurulan semt pazarlarının ertesi günü o pazaryerine giren ekipler, tazyikli su ve deterjan ile özellikle peynir ve balık tezgahları başta olmak üzere köşe bucak yıkıyor.

Her hafta düzenli olarak yapılan yıkama ve dezenfekte sayesinde Pazaryerlerinde hem kötü kokuların hem de bakteri oluşmasının önüne geçilmiş oluyor.

Belediye Başkanı Rahmi Gençer, “Ayvalık Belediyesi olarak ilçemizde temizliğe çok önem veriyoruz. Belirli aralıklarla düzenli olarak çöp konteynırları özel bir araçla yıkanarak mikroplarından arındırılıyor, bunun yanında camilerimizin halılarını yine özel bir makine ile dezenfekte ettik. Bunlara ilave olarak her hafta pazaryerlerimizi yıkayarak temizliyoruz. Halkımızın ve çevremizin sağlığı bizim için her şeyden önce gelir” dedi. Yüksel Kalkan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.