DÜNYA ŞAMPİYONU BOKSÇU EDREMİT’İ ZİYARET ETTİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

DÜNYA ŞAMPİYONU BOKSÇU EDREMİT’İ ZİYARET ETTİ

Almanya’da yaşayan Dünya Boks Birliği (WBA) Yarı Ağır Sıklet Dünya Şampiyonu Fırat Arslan’a Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret etti. Arslan ziyarette “Rocky 2 saatte dünya şampiyonu oldu ben 19 yıl emek harcadım” dedi.

Dünya Boks Şampiyonu Fırat Arslan özel bir ziyaret için geldiği Edremit Körfezinde Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı makamında ziyaret etti.  Gerçekleşen ziyarette Yarı Ağır Sıklet Dünya Boks Şampiyonu Fırat Arslan yaptığı sporun zorluklarından bahsetti. Arslan kendisininde Rocky filminden etkilenip bu spora başladığını ifade ederek “Rocky 2 saatte dünya şampiyonu oldu. Ben 10 yıl emek harcadım. Spor disiplin ve emek istiyor. Şimdi dünya şampiyonluğunda rekorlar kitabına girmek için önümüzdeki maçlara bakıyorum” dedi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da Kazdağlarının eteklerinde, dünyanın en kaliteli havası ve sularının bulunduğu Edremit’e kamp yapması için Dünya Şampiyonu Boksçuyu ilçeye davet etti.(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.