IX.BALIKESİR SİNEMA GÜNLERİ YARIN BAŞLIYOR!

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

IX.BALIKESİR SİNEMA GÜNLERİ YARIN BAŞLIYOR!

Bu yıl IX.’su gerçekleşecek olan “Mahallenin Orta Yeri Sinema” temalı etkinlik, saat 18.00’de Salih tozan Salonunda yapılacak olan açılışla başlıyor.

Sinema Günleri için, TV100 kanalına bir röportaj veren, SAMDER Başkanı Mesude Eğilmez:

“Bu yıl açılış programında, dernek bünyesinde yetişen, Sinema Genel Müdürlüğü’nün desteklerini alan ve gönderilen pek çok festivalden ödülle dönen genç yönetmenlerimizin filmleri yer alıyor. Hemen ardından da, şehrimizde “Mavi Dalga” adlı filmi yapan hemşehrimiz Zeynep Dadak ve yeni çekilmesi planlanan yine Balıkesir’de, bu işe mesai harcayan Selin Süar Hocamız ile derneğimize birçok alanda katkı sunmuş olan akademisyen arkadaşlarımız Berrin Akgün Yüksekli ve Mehmet Mengü’nün katılacağı; moderatörlüğünü dernek kurucularımızda SMMMO’nun başkanı Metin Yalçın’ın yapacağı bir söyleşi programımız var.

Açılış programını ise, kentimizde, güzel sunumu ile beğeni ve takdir toplayan Edebiyat Öğretmeni Sevgili Müjgan Yılmaz Külahlı IX. Kez sunacak.

Ayrıca, bu yılki etkinliğe, TC kültür ve Turizm Bakanlığı, Sinema Genel Müdürlüğü’nden Şube Müdürü Fatmagül Coşkun Gönül Hanım da katılacak.”

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.