" />
USD
3,6873
EURO
4,3402
ALTIN
151,3521

BALIKESİR’DE JANDARMA TİMLERİNDEN OPERASYON

Balıkesir’de denetimlerini sıklaştıran jandarma timleri sahte içki, kaçak sigara ve kenevir bitkisi ele geçirdi. Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı timleri, yaz mevsiminin gelmesiyle özellikle sahil kesimlerdeki operasyonlarını sıklaştırdı. Bandırma ilçesindeki bir ihbarı değerlendiren jandarma timleri, durdurulan bir araçta arama yaptı. Araçta 11 şişe sahte viski ele geçirildi. Şüpheli gözaltına alınırken, içkilerin şişesinin Bulgaristan’da satılan emsallerine benzetilmeye […]

BALIKESİR’DE JANDARMA TİMLERİNDEN OPERASYON
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir’de denetimlerini sıklaştıran jandarma timleri sahte içki, kaçak sigara ve kenevir bitkisi ele geçirdi.
Balıkesir İl Jandarma Komutanlığı timleri, yaz mevsiminin gelmesiyle özellikle sahil kesimlerdeki operasyonlarını sıklaştırdı. Bandırma ilçesindeki bir ihbarı değerlendiren jandarma timleri, durdurulan bir araçta arama yaptı. Araçta 11 şişe sahte viski ele geçirildi. Şüpheli gözaltına alınırken, içkilerin şişesinin Bulgaristan’da satılan emsallerine benzetilmeye çalışıldığı anlaşıldı. Sahte içkinin İstanbul’da üretildiği tespit edildi.
Öte yandan, jandarma timleri Burhaniye, Ayvalık ve Edremit’te bin 500 paket kaçak sigara ile Bigadiç ve Edremit ilçelerinde bin kök kenevir ele geçirdi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.