AYVALIK’IN GURULARINA AYVALIK BELEDİYESİNDEN ÖDÜL

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

AYVALIK’IN GURULARINA AYVALIK BELEDİYESİNDEN ÖDÜL

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Ayvalıkgücü Voleybol Kız Takımı oyuncularını ve antrenörlerini elde ettikleri başarılardan dolayı ödüllendirdi.  Başkan Gençer, sporculara birer hediye çeki armağan ederken, antrenör Sedat Oğuz’u altın armağan etti.

Türkiye şampiyonası grup eleme maçlarında dereceye giren ve yıldızlar ve gençler kategorilerinde de il şampiyonu olan voleybolcu kızlara dün madalya ve kupaları Ayvalık Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Cem Hamzaoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erkan Bilen Tarafından verildi.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in armağanı olan hediye çeklerini voleybolcu kızlara ve bir de altın ödülünü başarılı bir takım oluşturduğu için antrenör Sedat Oğuz’a Başkan Yardımcısı Gökay Bacan tarafından verildi.

Başkan Gençer, “Voleybolcu kızlarımızı ve onların bu başarılı sonuçları almalarında büyük payı olan antrenörümüz Sedat Oğuz’u kutluyorum” dedi.

Protokol voleybol takımı oyuncuları ile birlikte pasta keserek başarılarını kutladılar. Yüksel Kalkan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.