ONBEŞ EYLÜL ORTAOKULUNDAN AYVALIK BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR ZİYARETİ.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

ONBEŞ EYLÜL ORTAOKULUNDAN AYVALIK BELEDİYESİ’NE TEŞEKKÜR ZİYARETİ.

Ayvalık Onbeş Eylül Ortaokulu öğrencileri takım halinde katıldıkları Geleneksel Çocuk Oyunları finalinde mendil kapmaca yarışmalarında Türkiye ikincisi oldular.

Okul müdürü Halis Soner Suyolcu, oyun liderleri Ömer Faruk Firlar, Melih Tekinoğlu ve Muammer Sabuncu Ayvalık Belediyesi’ni ziyaret ederek belediyenin kendilerine sağladığı destekten dolayı teşekkür ettiler.

29- 31 Mayıs arasında İstanbul Kilyos Metin Oktay Tesislerinde gerçekleştirilen yarışmalarda rakiplerini eleyerek finale kadar yükselen Onbeş Eylül Ortaokulu Çocuk Oyunları Takımı Ayvalık’a Türkiye ikincisi olarak dönmeyi başardılar.

Onbeş Eylül Ortaokulu öğrenci ve oyun liderlerini kabul eden Ayvalık Belediye Başkan Yardımcısı Gökay Bacan, geleneksel çocuk oyunlarının günümüzde yaşatılmasının çok önemli olduğunu belirterek, “Bu geleneksel oyunlarımızı oynadığınız ve oynattığınız için sizlere teşekkür ederim. Ayrıca ilçemizi en iyi şekilde temsil ederek Türkiye 2.’si olduğunuz için de sizleri tebrik ediyorum” dedi. Yüksel Kalkan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.