" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

PROTOKOL KARNE DAĞITTI

Havran İlçe Kaymakamı Yasin Öztürk,Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy,Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü Fethi Bilge, öğrencilere karne dağıtarak, karne heyecanlarını paylaştı. İlçe Kaymakamı Yasin Öztürk,Belediye Başkanı Emin Ersoy, karne dağıtımında öğrencilerle sohbet ederek, tatili iyi değerlendirmelerini ve kitap  okumalarını tavsiye ederek, yakın ilgi gösterdiği görüldü. İlçe Milli Eğitim Müdürü Fethi Bilge , öğrencilerle ilgilenen ve emeği geçen […]

PROTOKOL KARNE DAĞITTI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Havran İlçe Kaymakamı Yasin Öztürk,Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy,Havran İlçe Milli Eğitim Müdürü Fethi Bilge, öğrencilere karne dağıtarak, karne heyecanlarını paylaştı.
İlçe Kaymakamı Yasin Öztürk,Belediye Başkanı Emin Ersoy, karne dağıtımında öğrencilerle sohbet ederek, tatili iyi değerlendirmelerini ve kitap  okumalarını tavsiye ederek, yakın ilgi gösterdiği görüldü.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Fethi Bilge , öğrencilerle ilgilenen ve emeği geçen tüm okul müdürlerine ve öğretmenlerine teşekkür etti. Öğrencilere hak ettikleri bu tatilin tadını çıkartmalarını ve tatilde kitap okumalarını ihmal etmemelerini tavsiye eden Bilge,  şöyle devam etti:
“Bir yıl süresi boyunca öğrencilerden her hangi bir olumsuz üzücü olay yaşanmaması bizleri ve velileri sevindirdi. Bizlere daima desteklerini esirgemeyen İlçe Kaymakamımız Yasin Öztürk, Belediye Başkanımız Emin Ersoy’a , sivil toplum kuruluşlarına, öğrenci velilerine bizlerin daima her zaman yanımızda oldukları için teşekkür ederim dedi. Ayhan Kurt

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.