" />
USD
3,6653
EURO
4,3282
ALTIN
150,9911

CHP’Lİ AKIN TEŞEKKÜR TURLARINA BAŞLADI

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, milletvekili seçiminin ardından partisinin ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek, gösterdikleri özveri ve gayretten ötürü teşekkür ediyor. Teşekkür ziyaretlerine Gönen’den başlayan Akın, Manyas, Erdek, Bandırma, Susurluk, Kepsut, Dursubey, Bigadiç, Sındırgı ve Savaştepe’de partilileriyle bir araya geldi. Gittiği ilçe teşkilatlarında büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılanan Akın, “Siyasette örgütümden aldığım güçle yol alıyorum. […]

CHP’Lİ AKIN TEŞEKKÜR TURLARINA BAŞLADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, milletvekili seçiminin ardından partisinin ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek, gösterdikleri özveri ve gayretten ötürü teşekkür ediyor.

Teşekkür ziyaretlerine Gönen’den başlayan Akın, Manyas, Erdek, Bandırma, Susurluk, Kepsut, Dursubey, Bigadiç, Sındırgı ve Savaştepe’de partilileriyle bir araya geldi.

Gittiği ilçe teşkilatlarında büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılanan Akın, “Siyasette örgütümden aldığım güçle yol alıyorum. Sizlerin güçlü desteğini hep arkamda hissettim” dedi.

Parti örgütlerinin seçim sürecinde büyük bir özveriyle çalıştığını ifade eden Akın, “Omuz omuza büyük bir mücadele verdik. Birlikte çalışmaya devam. Bugünden bir sonraki seçim için çalışmalara başlıyoruz. Çünkü partimiz tek başına iktidar yapmamız gerekiyor” diye konuştu.

Partililere, “Ben vekilim asıl sizsiniz” diye seslenen Akın, “Seçimde birlikte çok çalıştık. Meclis’te yapacağım çalışmalarla sizleri mahçup etmeyeceğim. Orada örgütümüzün sesi olacağım” şeklinde konuştu.

Akın, bu sözler üzerine kendisini alkışlayan partililere, “Değerli yol arkadaşlarım, asıl alkışı sizler hak ediyorsunuz. Asıl siz seçildiğiniz için kutlarım” diye seslendi.

Akın, şöyle konuştu:

“Seçimin asıl galibi demokrasidir. Artık seçim bitti. Şimdi hizmet etme zamanı geldi. Bize oy veren vermeyen tüm vatandaşlarımızla el ele vererek memleketimizi daha güzel günlere götüreceğiz. Bizleri milletvekilliği gibi şerefli bir göreve layık gören tüm vatandaşlarıma teşekkür ediyorum. Kapım de gönlüm de ardına kadar hepinize açık. 24 saat birlikteyiz.”

Partililer ise Akın’ı milletvekili seçilmesinden dolayı kutlayarak, “Allah yolunu açık etsin. Biz her zaman senin yanındayız. Seninle gurur duyuyoruz” diye seslendi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.