BAŞKAN SAKA ALTINOLUK’TA İNCELEME VE ZİYARETLERDE BULUNDU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BAŞKAN SAKA ALTINOLUK’TA İNCELEME VE ZİYARETLERDE BULUNDU

Edremit’in tatil bölgesi Altınoluk’ta başlayan yaz sezonunun ilk gününde Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka yapılan çalışmaları inceledi ve çeşitli ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak Edremit Altınoluk Belediye Hizmet binasına geçen Başkan Saka burada çalışmalar hakkında bilgi aldı. Daha sonra sahaya inen Başkan Saka özellikle sahil bölgesinde yapılan çalışmaları bizzat inceledi. İncelemeler sırasında vatandaşların da görüşlerini alan Saka “Altınoluk’ta görevli personel arkadaşlarımızla birlikte devam eden çalışmalarımızı inceliyoruz. Yaz ayında ilçemizin en kalabalık mahallelerinden olacak Altınoluk’ta gerekli düzenlemelerimizi artık tamamlamak üzereyiz.”dedi.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ayrıca 9 Nolu Aile Sağlığı Merkezine de bir nezaket ziyareti yaptı. Başkan Saka ziyaretinde “Altınoluk 9 Nolu Aile Sağlığı Merkezi’nde görevli doktor ve sağlık çalışanı arkadaşlarımızı ziyaret ediyorum. Belediye olarak kentimiz genelindeki tüm sağlık kurumlarına destek olmaya devam edeceğiz.”dedi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.