HAYVAN HASTANESİ BAĞIŞ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

HAYVAN HASTANESİ BAĞIŞ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

Zeynep Gülden Can ve Mehmet Mustafa Can bir süre önce oğulları Ogan Cemal Can adına Ayvalık Belediyesi Köpek Bakım Çiftliği’nin yanına yaptırdıkları Hayvan Tedavi Merkezi’ni belediyeye bağışladılar.

Hayvan Tedavi Merkezi’nin bağışlanmasını öngören protokol Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer ile Zeynep Gülden Can ve Mehmet Mustafa Can arasında imzalandı.

Başkanlık makamında protokol imzası sırasında konuşan Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Can ailesine bu anlamlı hareketlerinden dolayı teşekkür etti.

Sokak hayvanlarının bu merkez sayesinde sağlığına kavuşacağını kaydeden başkan Gençer, Ogan Cemal Can adının bu merkezle birlikte Ayvalık’ta yaşatılacağını söyledi.

İmzalanan protokol ile bağışlanan hayvan tedavi merkezinde hayvanların tedavi edilmesi, iyileştirilmesi sağlanacak. Yüksel Kalkan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.