" />
USD
3,6747
EURO
4,3201
ALTIN
151,8263

BALIKESİR’DE MHP MİLLETVEKİLLERİ MAZBATALARINI ALDI

MHP Balıkesir Milletvekilleri İsmail Ok ve Recep Çetin mazbatalarını aldı. MHP Milletvekilleri İsmail Ok ve Recep Çetin, Balıkesir Adliyesi’nde düzenlenen törenle mazbatalarını İl Seçim Kurulu Başkanı Kemal Yılmaz ve İl Seçim Kurulu Üyesi Hacı Dursun Pekin’den aldılar. Mazbatalarını teslim törenine MHP İl Başkan Vekili Suat Par, Altıeylül İlçe Başkanı İsmail Sönmez, Sındırgı İlçe Başkanı Erol […]

BALIKESİR’DE MHP MİLLETVEKİLLERİ MAZBATALARINI ALDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

MHP Balıkesir Milletvekilleri İsmail Ok ve Recep Çetin mazbatalarını aldı.
MHP Milletvekilleri İsmail Ok ve Recep Çetin, Balıkesir Adliyesi’nde düzenlenen törenle mazbatalarını İl Seçim Kurulu Başkanı Kemal Yılmaz ve İl Seçim Kurulu Üyesi Hacı Dursun Pekin’den aldılar. Mazbatalarını teslim törenine MHP İl Başkan Vekili Suat Par, Altıeylül İlçe Başkanı İsmail Sönmez, Sındırgı İlçe Başkanı Erol Temel ve çok sayıda partili katıldı.
İl Seçim Kurulu Başkanı Kemal Yılmaz, 7 Haziran 2015 seçimleri sonrasında MHP’den 2 Balıkesir milletvekili seçildiğini ve yeni parlamentonun vatana millete hayırlı uğurlu olmasını dilediğini belirtti.
MHP Balıkesir İl Başkan Yardımcısı Suat Par yaptığı açıklamada, “MHP Balıkesir İl Teşkilatı olarak girmiş olduğumuz bu seçimde Türkiye Cumhuriyeti devletinin bu güzel günlerinde Balıkesir halkının bir önceki seçime göre oyunu yükselterek MHP’yi TBMM’de tek vekil temsil edilirken, 2 vekille temsil edilmesine vesile olan tüm teşkilat arkadaşlarımıza ve Balıkesir halkına milletvekillerimizin nezdinde teşekkürlerimizi sunuyoruz, hepinizden Allah razı olsun” dedi.
MHP Balıkesir Milletvekili İsmail Ok ise “Başta şahsım olmak üzere camiamıza hayırlı hizmetler yapmak nasip etsin. Camiamızın yüzünü kara çıkartacak, onların başını öne eğdirecek her hangi bir icraata bulunmamamız dileğiyle mazbatamızı aldık. Hayırlı hizmetler atmamıza vesile olur inşallah. İl Başkan vekilimizin şahsında bütün teşkilat başkanlarımıza yönetim kurulu üyelerimize ve partimizin üyesi olan olmayan bizlere destek veren halkımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum. Bizler TBMM’de 1 milletvekili ile temsil edilirken, bundan böyle MHP 2 vekille temsil edilecek. Bütün kesimlerin ve Balıkesir’in sorunlarını yüce Türk milletinin menfaatlerini korumak kollamak adına bütün gücümüzle MHP’yi Ankara’da, TBMM’de en iyi şekilde temsil edeceğiz. Özellikle eşim, bu işlerde en büyük fedakarlıklar yapan aile mensupları oluyor. Huzurlarınızda eşime ve çocuklarıma da teşekkür ediyorum. Omuzlarımızdaki halktan aldığımız destekle güç artarken, manevi sorumlulukta bir o kadar artmış durumda. Allah inşallah mahcup etmez, hayırlı hizmetler yapmak nasip eder” şeklinde konuştu.
Bir soru üzerine, CHP ile koalisyon hakkındaki görüşlerini de açıklayan Ok, “Genel Başkanımız zaten bunların hepsini açıkladı, MHP’nin kırmızı çizgileri belli. Bu kırmızı çizgiler seçim vaatlerimizde de beyan edildi. Genel Başkanımız da son 2 gün, milletvekilleri, MYK ve Belediye Başkanlarıyla bunu tekrar hatırlatarak kamuoyunun gündemine taşıdı. Genel merkezimizin bu politikaları doğrultusunda bizde genel merkezimize teşkilatlarımıza destek ve güç vereceğiz” dedi.
MHP Balıkesir Milletvekili Recep Çetin ise “Ben il başkanlığımıza, ilçe başkanlıklarımıza, kadın ve gençlik kollarımıza tüm STK’lara, bizlere oy veren, vermeyen tüm Balıkesirli hemşehrilerimize huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum. Yükümüz ağır, Balıkesir’in sesi olacağız. Balıkesir’i en iyi şekilde temsil edeceğimizden emin olabilirsiniz. Seçim süresince bana destek veren aileme özellikle kızıma da teşekkür ederim. O da babasını göremiyordu 5 aylık süreçte. Eşime, kızıma, Ankara’da okuyan çocuklarıma ve aileme de çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Balıkesir’in sesi olup en iyi şekilde temsil edeceğiz bundan hiç kuşkunuz olmasın” şeklinde konuştu. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.