EDREMİT ÖĞRETMEN EVİNDE SATRANÇ TURNUVASI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT ÖĞRETMEN EVİNDE SATRANÇ TURNUVASI

Edremit Öğretmen Evinde düzenlenen satranç turnuvası sona erdi.

Edremit öğretmen evinin gelenselsel olarak düzenlediği 2. satranç turnuvasına 16 kişi katıldı. Turnuvada heyecanlı ve çekişmeli oyunlara sahne oldu.

Edremit Öğretmen evi ve Akşam Sanat Okulu müdürü Ramazan Yaşar turnuvayla ilgi açıklamalarda bulundu. Yaşar açıklamasında; “Öğretmenlerimiz arasında dayanışmayı sağlamak ve satranç sevgisini geniş kitlelere ulaştırmak için bu turnuvayı düzenledik. Turnuvamıza katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyor dereceye giren, 1. Ergökçel Ertuğrul, 2. Karakuş Adem ve 3. Bulut Cihat arkadaşlarımı da kutluyorum. Öğretmen evimiz sadece öğretmenlerimize değil tüm halkımıza da hizmet vermektedir.”dedi.

 

Hüseyin EROĞLU

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.