BAŞKAN KAMİL SAKA’DAN RAMAZAN MESAJI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BAŞKAN KAMİL SAKA’DAN RAMAZAN MESAJI

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Ramazan ayının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınladı. Başkan Saka, “Sevgi, saygı ve hoşgörü ve hayırlarımızı paylaşacağımız Ramazan ayı Edremitli hemşerilerimize tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.

 

Ramazan ayının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınlayan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, sevgi, saygı ve hoşgörü içerisinde barış, kardeşlik içerisinde bir Ramazan diledi. Başkan Saka, yayınladığı mesajda, “Bulunduğumuz Ramazan ayı, kötü sözden arınma, yetim hakkına el uzatmama, yardımlaşma, dayanışma, hoşgörü, birlik, beraberlik içerisinde kucaklaştığımız bir ay olmasını diliyorum. Ülkemizde ve dünyada barışın sağlanması, kardeşlik duygularımızın daha da geliştirilmesi temennisi ile sevgi, saygı, hoşgörü ile hayırlarımızı paylaşacağımız Ramazan ayının Edremitli hemşerilerimize ve tüm İslam dünyasına hayırlar getirmesini diler, sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.