BTO ve ETO, DIŞ TİCARET EĞİTİMİ” DÜZENLENDİ.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BTO ve ETO, DIŞ TİCARET EĞİTİMİ” DÜZENLENDİ.

Burhaniye Ticaret Odası ve Edremit Ticaret Odasının ortaklaşa düzenlediği Dış Ticaret Eğitimi Gerçekleşti.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müfettişi Evren Kılıç ve Celal Bayar Üniversitesi Uluslararası Ticaret Bölümü Araştırma Görevlisi Hakan ATLI ‘nın sunumuyla gerçekleşen ve 2 gün süren “DIŞ TİCARET EĞİTİMİ” Edremit Ticaret Odası Toplantı Salonunda gerçekleşti.

İlk Gün Evren Kılıç ’In Sunumlarıyla Geçen Eğitimde “Dış Ticaret ‘İn Hedef Kitlesi, Dış Ticaret Mevzuatı, Dış Ticarette Kullanılan Önemli Belgeler, Dış Ticarette Teslim Ve Ödeme Şekilleri Ve Kambiyo Mevzuatı Konuları Üzerinde Duruldu. Programın İkinci Gününde İse Hakan Atlı ’Nın Sunumları İle Uluslar Arası Pazarlama Ve Devlet Destekleri İle İlgili Burhaniye Ticaret Odası Ve Edremit Ticaret Odası Üyelerine Nasıl Ve Ne Şekilde Uygulanacağına Dair Bilgilendirmeler İle Dış Ticarette Kullanılan Orijinal Belgeler üzerinde uygulamalı ihracat örnekleri yapıldı.

Şenol TORLAK

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.