KARESİ’DE DURMAK YOK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

KARESİ’DE DURMAK YOK

Asfalt çalışmalarına Paşaalanı Mahallesi’nde devam eden Karesi Belediyesi; yol, mezarlık, cami ve kaldırım onarımı, kilit parke döşeme çalışmaları ile genel temizlik çalışmalarını da ara vermeden sürdürüyor.

 

İlçedeki yaşam standartlarını arttırmak için fiziki yatırım ve çalışmalarını ara vermeden sürdüren Karesi Belediyesi, asfalt çalışmalarına devam ediyor. Asfalt sezonunu Yeni Sanayi Sitesi’nde açan Karesi Belediyesi ekipleri, TOKİ Yeni Mahalle ve Paşaalanı Mahallesi’nde de çalışmalara başladı. Sezon boyunca 100 bin ton asfalt atacak olan Karesi Belediyesi ilçede yol sıkıntısının yaşanmamasını hedefliyor. Paşaalanı Mahallesi 369’uncu Sokak’ta asfalt çalışması yapan belediye, ilçe merkezinin yanı sıra kırsal mahallelerde de hizmet atağı başlattı.

 

Yol, mezarlık, cami ve kaldırım onarımı, kilit parke döşeme çalışmaları ile genel temizlik çalışmalarını da ara vermeden sürdüren Karesi Belediyesi, Kocaavşar Mahallesi’nde bulunan caminin bahçesine kamelya montajı yaptı. Cami cemaatinin namaz vakitlerinden önce ve sonra oturup dinlenebilmesi ve sohbet edebilmeleri için kamelya kurulumu yapan Karesi Belediyesi, ayrıca Karabeyler Mahallesi’ne kilit parke döşeme çalışmaları öncesinde yol genişletme çalışması gerçekleştirdi. Belediye, yaşanabilir kent oluşturmak için ilçenin dört bir yanında başlattığı alt yapı ve üst yapı çalışmaları ile halkın takdirini topladı. Gerçekleştirecekleri çalışmalarla Karesi’nin çehresini değiştirerek modern bir ilçe oluşturmayı amaçladıklarını dile getiren Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, halkın yaşam standartlarını yükseltmek için gece gündüz çalışmaya devam ettiklerimi ifade etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.