SARIMSAKLI SULAR ALTINDA KALDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

SARIMSAKLI SULAR ALTINDA KALDI

Ayvalık’ın Küçükköy Mahallesi’nin dünyaca ünlü Sarımsaklı mevkiinde, Perşembe günü saat 18.00 sıralarında başlayan ve Cuma günü saat 10.00’a kadar aralıksız süren şiddetli, yağmur hayatı felç etti.

Sarımsaklı mevkiinin Millet Caddesi ile sahil boyunda bulunan rögarların şiddetli yağış karşısında yetersiz kalması sonucunda, yollarda biriken sular araç ve vatandaşlara geçit vermedi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki BASKİ ekiplerinin yoğun çalışmalar sonrasında önce motopomplar daha sonra da BASKİ bünyesindeki arozözlerle yollarda biriken suları boşalttı.

Vatandaşlar ise şiddetli yağışlardan olumsuz etkilenen Sarımsaklı’da alt yapı sorunlarının bir an önce ihtiyaca cevap verecek hale getirilmesi için yetkililerden yardım istiyor.(İHA)

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.