BALYA’ DA MEYDAN DÜZENLEMESİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BALYA’ DA MEYDAN DÜZENLEMESİ

Balya’da , göreve geldiği günden bu yana kırsal mahallelerdeki pek çok sorunu çözen MHP’li Belediye Başkanı  Osman Kılıç, şimdi de şehir meydanında çalışma başlattı. Meydandaki trafik  sıkışıklığını gidermek ve kente güzellik katmak istediklerini anlatan Başkan Kılıç, meydan düzenlemesinin kısa sürede tamamlanacağını  bildirdi.

Balya da, kırsal mahallerdeki pek çok sorunu çözen Başkan Osman Kılıç, ilçe merkezindeki park düzenlemelerinden sonra ilçe meydanında da çalışma başlattı. Kent merkezini genişletmek  için yapılan projenin ilk çivisi dün çakıldı. İlçenin imarı için yoğun bir çalışma içine girdiklerini anlatan Başkan Kılıç” Çarşı  meydanında trafik sıkışıklığını gidermek ve meydanımızı genişletmek amaçlı yapılacak olan projemiz hayata geçti. Güzel Balya’mızın bütün dertlerini sıkıntılarını çözerek Balıkesir’in en gözde ilçelerinden biri haline getirmek istiyoruz. Bunun için de gece gündüz demeden çalışıyoruz” dedi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.