BURHANİYE’DE GEZİCİ ANAOKULU KÜTÜPHANE OLACAK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BURHANİYE’DE GEZİCİ ANAOKULU KÜTÜPHANE OLACAK

Burhaniye’de, yaklaşık 4 yıl süreyle Gezici Anaokulu olarak hizmet veren otobüs, gezici kütüphaneye dönüştürülecek. Otobüsün yaz aylarında sahillerde hizmet vereceğini anlatan Kaymakam Mehmet Göze, kış aylarında ise kırsal mahallere gideceğini anlattı.

Burhaniye de, 4 yıl süreyle Cumhuriyet ve Bahçelievler mahallelerinde anaokuluna gidemeyen çocukları okulla tanıştıran otobüs, bunda sonra gezici kütüphane olarak hizmet verecek. Bir yıldan bu yana atıl kalan otobüs de düzenleme yaptıran Kaymakam Mehmet Göze, otobüsün bundan böyle gezici kütüphane olacağını söyledi. Hazırlıkların devam ettiğini anlatan kaymakam Mehmet Göze,” Otobüsümüz yaz boyu Ören sahillerindeki vatandaşlarımıza hizmet verecek. Kış aylarında ise kırsal mahallelerde gezici kütüphane hizmeti verilecek. Çalışmalarımız devam ediyor. Otobüsümüz önümüzdeki günlerde hizmete girecek” dedi.

(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.