HÜRKUŞ EGE’DE UÇTU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

HÜRKUŞ EGE’DE UÇTU

TAI tarafından tasarlanan Milli Uçak Hürkuş Eğitim Uçağı’na test pilotları tarafından Ege Sahillerinde hazırlanan tanıtım video büyük beğeni topladı.

İzmir’den kalkış yapan Hürkuş TAİ Test Pilotu Murat Pala’nın kontrolünde Ege sahillerinde TAİ Test Pilotu Murat Keleş’in kullandığı S-2 E uçağı tarafından görüntülendi. Ege’nin eşsiz güzellikleri arasında uçuşunu gerçekleştiren Milli Uçak Hürkuş yeni boyası ile de dikkatleri çekti. Hürkuş Ege’de adeta uçarak bir mavi tur gerçekleştirdi. Test Pilotu Murat Özpala sosyal medya üzerinde yaptığı paylaşımda “Hür semalarımızın engin mavilikleri ile Ege kıyılarımızın eşsiz turkuaz tonları arasında, HÜRKUŞ ile daha hür ve daha güçlüyüz!” dedi. Görüntüler “Kendi Semalarımızda, Kendi Kanatlarımızla” sloganıyla paylaşıldı.(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.