" />
USD
3,7093
EURO
4,3627
ALTIN
152,8097

LOKANTACILARA İŞ SAĞLIĞI EĞİTİMİ

Balıkesir Lokantacılar Odası üyelerine “İş Sağlığı Güvenliği ve Hijyen Eğitim Semineri” verildi.Lokantacılar Odası İbrahim Bodur Mesleki Eğitim Merkezi’nde oda üyelerine “İş Sağlığı Güvenliği ve Hijyen Eğitim Semineri” düzenledi. Oda üyelerinin katıldığı seminere ilgi büyük oldu. İş Sağlığı ve İş Güvenliği ile ilgili konusunda uzman olan kişilerden bilgiler olan oda üyeleri eğitimin faydalı geçtiğini söylediler. Lokantacılar […]

LOKANTACILARA İŞ SAĞLIĞI EĞİTİMİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir Lokantacılar Odası üyelerine “İş Sağlığı Güvenliği ve Hijyen Eğitim Semineri” verildi.Lokantacılar Odası İbrahim Bodur Mesleki Eğitim Merkezi’nde oda üyelerine “İş Sağlığı Güvenliği ve Hijyen Eğitim Semineri” düzenledi. Oda üyelerinin katıldığı seminere ilgi büyük oldu.

İş Sağlığı ve İş Güvenliği ile ilgili konusunda uzman olan kişilerden bilgiler olan oda üyeleri eğitimin faydalı geçtiğini söylediler.

Lokantacılar Odası Başkanı Hasan Yıldız, seminere oda üyelerinin gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı teşekkür etti. Başkan Yıldız, “6331 sayılı iş sağlığı ve iş güvenliği, risk analizi, 1593 hijyen ve sanitasyon kanunu bizler ve yanımızda çalışanlar için zorunlu hale gelmiştir. Bu eğitim ve kursları hem bir hizmet anlayışı, hem de üyelerimizin üzerindeki yükü hafifletmek için kendimize görev edindik. Bu kursların bizlere bilgi anlamında da fayda sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

Talip TEZCAN

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.