" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

TALATPAŞA’YA MOTOSİKLETLE GİRENE CEZA KESİLECEK.

Ayvalık Belediye Zabıta Müdürlüğü ile ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri araç trafiğine kapalı olan Talatpaşa ve Bedesten Çarşısında motosikletlerle ilgili uygulama yaptı. Motorlu taşıtların kullanımına kapalı olan Talatpaşa ve Bedesten Çarşısına giren motosiklet sürücülerine Ayvalık Belediyesi Zabıta ve Ayvalık Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği ekiplerince cezai işlem uygulandı. Denetimlerin her gün günün değişik saatlerinde devam […]

TALATPAŞA’YA MOTOSİKLETLE GİRENE CEZA KESİLECEK.
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediye Zabıta Müdürlüğü ile ilçe emniyet müdürlüğü ekipleri araç trafiğine kapalı olan Talatpaşa ve Bedesten Çarşısında motosikletlerle ilgili uygulama yaptı.

Motorlu taşıtların kullanımına kapalı olan Talatpaşa ve Bedesten Çarşısına giren motosiklet sürücülerine Ayvalık Belediyesi Zabıta ve Ayvalık Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği ekiplerince cezai işlem uygulandı.

Denetimlerin her gün günün değişik saatlerinde devam edeceğini belirten ekipler, ayrıca Talatpaşa ve Bedesten Çarşısında park eden motosikletlerin de çekici vasıtası ile kaldırılacağı ve ceza yazılacağını da bildirdiler.

Talatpaşa Caddesinin her iki girişi ile Bedesten Çarşısının girişine üzerinde “Motosiklet giremez” işareti bulunan trafik levhası ile “Belediye Encümen kararı ile motosiklet girmesi ve park etmesi yasaktır” ibaresi yazan tabelalar asıldı. Yüksel Kalkan

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.