KARESİDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

KARESİDE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Karesi’de yol ve kaldırım çalışmaları aralıksız sürüyor. İlçeyi daha modern bir görünüme kavuşturmayı hedefleyen Karesi Belediyesi, ilçeye sağlam ve estetik kaldırımlar kazandırıyor. Belediye tarafından gerçekleştirilen çalışmalarla Karesi İlçesi modern bir görünüme kavuşturulurken, kaldırımlar da bordür-tretuvar çalışmaları ile daha sağlam, estetik ve kullanışlı bir hale getiriliyor. Son olarak asfalt çalışmalarının son sürat devam ettiği Paşaalanı Mahallesi 207. Sokak’ta kaldırım çalışması yapan Karesi Belediyesi ekipleri ayrıca eskimiş kaldırımları onarıyor ve yeni bordür ve kaldırım taşları döşüyor.

Karesi Belediyesi, ilçenin bir çok noktasında asfalt, kilit parke taşı döşeme, kurumuş ağaçların budanması, büyüyen otların biçimi, haşere ile mücadele ve genel temizlik çalışmalarını da sürdürüyor. Belediye ekipleri son olarak Hisariçi Mahallesi’nde bitkilendirme çalışması yaptı.

Mefail BOZDAĞ

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.