BEST MİNİKLER ŞENLİĞİNE İYİ BAŞLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

BEST MİNİKLER ŞENLİĞİNE İYİ BAŞLADI

Çanakkale de düzenlenen 13. Türkiye Minikler Basketbol Şenliğine BEST BALIKESİR – Düzce G.H.S.İ.M. S.K. nü 61-21 gibi farklı skorla yenerek  iyi bir başlangıç yaptı.

Çanakkale 18 Mart Spor salonunda oynanan müsabakanın ilk basketi Düzce ekibinden geldi.  İlk periyotun 5. dakikasından sonra oyunun kontrolünü ele alan BEST Balıkesir 2. çeyrekte Furkan Demiroğlu ve Ege Cumalı’nın etkili oyunları ile farkı açtı. Bu bölümde savunmada kapılan topları hücumda Furkan Demiroğlu ile buluşturmayı başarıp fast break sayılar bulan BEST, Ege Cumalı’nın dış atışları ile farkı açtı.  3. Çeyrekte baskılı oynayan Düzce ekibi oyun kurucusunun bireysel yetenekleriyle  farkı kapatmaya çalıştı. Son çeyrekte farkın da etkisiyle gücünü ekonomik kullanmaya çalışan BEST, serbest atışlardan Mert Deniz  Çeri ve pota altında kaçırdığından fazlasını atan Kaan Bozkurt’un sayıları ile maçtan galibiyetle ayrılmayı bildi.

İHA

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.