EDREMİT İLÇE MİLLİ EĞİTİMDEN LİDERLİK EĞİTİMİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT İLÇE MİLLİ EĞİTİMDEN LİDERLİK EĞİTİMİ

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Güney Marmara Kalkınma Ajansı 2015 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında düzenlediği “Profesyonel Yönetici Koçluğu Eğitim Programı ve Okul Yöneticilerinin Koçluk ve Yönetim Becerilerinin Geliştirilmesi” faaliyeti gerçekleştirildi.

Eğitimci Yazar Dr. Şaban Kızıldağ tarafından gerçekleştirilen faaliyette ilk gün Edremit’te görev yapan 93 eğitim yöneticisine, 2. Gün ise 93 Eğitim Yöneticisi ve 150 öğretmene eğitim verildi. Faaliyet hakkında bilgi veren İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç “ Ürünü insan davranışı olan eğitimde, basarı rastlantılara bırakılamayacak kadar değerlidir. Bu nedenle, bu eğitim faaliyetimizin başarısını rastlantıya bırakmak istemedik ve Yönetici Koçluğu alanında bir profesyonel olan Hocamız Sayın Dr. Şaban Kızıldağ’ı seminerimize davet ettik. Eğitim faaliyetimizde üst düzey paylaşımlar gerçekleştiren Dr. Şaban Kızıldağ’a, katılımcı okul yöneticilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi. Gerçekleştirilen faaliyet sonunda Edremit Kaymakamı Abdulhamit Erguvan tarafından Dr. Şaban Kızıldağ’a plaket, katılımcı idarecilere sertifikaları verildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç tarafından da faaliyetin gerçekleştirilmesinde büyük katkıları olan Hamiyyet Ferudun Sözen İlkokulu Müdürü Dilek Ekizer’e plaket takdim edildi.

(İHA

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.