" />
USD
3,6717
EURO
4,3254
ALTIN
151,2961

SARIMSAKLI GECE PAZARI İÇİN HAZIR

Ayvalık’ın dünyaca ünlü turizm cenneti Sarımsaklı’da, gece pazarı kurulması için çalışmalar sürüyor. Denizi, kumu ve havası ile dünyaca ünlü Sarımsaklı’ya tatile gelen yerli ve yabancı turistlerin gece saatlerinde de alışveriş yapabilmesine olanak sağlayacak olan Sarımsaklı Gece Pazarı’nın açılabilmesi çalışmalar son aşamaya geldi. Geçtiğimiz yıl Sarımsaklı’nın sahil bandında kurulan ancak trafik akışını aşırı yavaşlatması nedeniyle bu […]

SARIMSAKLI GECE PAZARI İÇİN HAZIR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık’ın dünyaca ünlü turizm cenneti Sarımsaklı’da, gece pazarı kurulması için çalışmalar sürüyor.

Denizi, kumu ve havası ile dünyaca ünlü Sarımsaklı’ya tatile gelen yerli ve yabancı turistlerin gece saatlerinde de alışveriş yapabilmesine olanak sağlayacak olan Sarımsaklı Gece Pazarı’nın açılabilmesi çalışmalar son aşamaya geldi.

Geçtiğimiz yıl Sarımsaklı’nın sahil bandında kurulan ancak trafik akışını aşırı yavaşlatması nedeniyle bu yıl Ayvalık Belediyesi bünyesindeki Kapalı Pazar Yeri’nin hemen yanına kurulacağı açıklanan Gece Pazarı’nda 90 adet standın kurulacağı bildirildi.

Ayvalık Belediyesi tarafından yaptırılan stantların kura çekimlerinin yapıldığı öğrenilirken, stantların önümüzdeki hafta içerisinde açılışının yapılarak hizmete girmesi bekleniyor.

Ayvalık Belediyesi tarafından ışıklandırılacak olan gece pazarının her yıl olduğu gibi bu yılda yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekeceği kaydediliyor.(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.