EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN ONUR HAFTASI’NA DESTEK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

EDREMİT BELEDİYESİ’NDEN ONUR HAFTASI’NA DESTEK

LGBTİ bireylerin Onur Haftasına destek için başlatılan gökkuşağı renkli logoların sosyal medya üzerinden paylamışımı uygulamasına Edremit Belediyesi de destek verdi.

Tüm dünyada ‪ ‎Onur Haftası nedeniyle LGBTİ (lezbiyen, gay, biseksüel, transseksüel ve interseksüel) bireylerin düzenlendiği ve bazı kurumlarında desteklerini göstermek için Twitter’da logolarını gökkuşağına boyadığı etkinlik içerisinde Edremit Belediyesi de yer aldı.

Sosyal Medyada farklı çıkışları ile dikkatleri çeken Edremit Belediyesi’nin sosyal medyası bu kez Amerika’da eş cinsel evliliklerin serbest bırakılmasının ardından Beyaz Saray Logosu’nun LGBTİ renkleri ile boyanmasının takibinde yayılan akıma uydu ve belediyenin logosu bu renkler ile servis edildi. Belediye’ni resmi twitter hesabından ayrıca “Herkesin hayatına, hiç kimse karışamaz” tweeti atıldı. Bu paylaşım yüzlerce kişi tarafından beğeni topladı.(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.