MİLLETVEKİLİ AHMET AKIN’DAN BAŞKAN SAKA’YA NEZAKET ZİYARETİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

MİLLETVEKİLİ AHMET AKIN’DAN BAŞKAN SAKA’YA NEZAKET ZİYARETİ

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı makamında ziyaret eden CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, seçim sonrası kendilerine teşekkür ziyaretinde bulundu. Milletvekili Ahmet Akın’ın kendilerine yaptığı nezaket ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getiren Başkan Kamil Saka, “25. Dönem seçilen Milletvekillerimizin TBMM’de Balıkesir’i en iyi şekilde temsil edeceklerinin inancını taşıyorum. Yeni dönemde Mecliste genç ve dinamik  bir Milletvekili arkadaşımızı, Meclis kürsüsünde görmüş olmak bizi daha da gururlandırıyor” dedi.

Yapılan ziyaretin ardından, Belediye Başkanı Kamil Saka açısından Edremit için çok önemli olduğuna inandığı, Antandros Antik Kentini CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın ziyaret etti.  Ziyaret sırasında inceleme yapan ve bilgi alan Ahmet Akın, Antandros’un bölge turizmine katkı sağlaması ve hakettiği yere getirilmesi için mücadele edeceğini belirtti.  CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın,  Antandros Derneği Başkanı Gülçin Cömert’ten Antandros’un tarihsel bilgisini ve devam eden kazı çalışmaları hakkında bilgi aldı.  Dernek Başkanı’nın konuşmasını ilgiyle dinleyen Ahmet Akın, Edremit’in Altınoluk Mahallesi’nde bulunan Antandros Antik Kenti ve Nekropol kenti konusunda TBMM’de elinden gelen herşeyi yapmaya hazır olduğunu dile getirdi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.