UZMAN KADRO İLE HAZIRLANAN PROJELER HAYAT BULACAK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

UZMAN KADRO İLE HAZIRLANAN PROJELER HAYAT BULACAK

Edremit Belediyesi uzman kadro ve personeliyle, hazırlanan projelerini hayata geçiriyor. Edremit Belediyesi Strateji Geliştirme Müdürlüğü tarafından hazırlanan, Edremit Belediyesi ve Edremit Ticaret Odası ortak girişimi, Güney Marmara Kalkınma Ajansı’na yapılan hibe başvurusu başarı ile sonuçlandı. Bu kapsamda Edremit’te bir hafta sürecek olan “Proje Döngüsü Yönetimi Eğitimi’ne”  başladı. Eğitim sonunda oluşturulacak uzman kadro sayesinde, bölgemizde hem ekonomik kalkınmayı artıracak hem de sosyal yaşam kalitesini yükseltecek projelerin yapılması hedefleniyor.

Konuyla ilgili olarak bilgilerini belirten Başkan Kamil Saka;” her zaman konuşmalarımda belirtiğim gibi, tek bir hedefimiz ve amacımız var oda Edremit’i marka kent yapmaktır. Bu konuda tüm deneyimli personel ve çalışma arkadaşlarımızla, hedeflediğimiz yolda ilerlemeye devam ediyoruz, Edremit ticaret odası ve Belediyemiz ortak girişim Projeside bunlardan birisi, yürütülen eğitim çalışmalarının ardından, yetişen kadroyla, Edremit için güzel projelere imza atmış olacağız” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.