" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BAHÇELİEVLER HAKKETTİĞİ İLGİYE KAVUŞUYOR

Burhaniye Belediyesi şehir genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Belediye ekiplerinin dur durak bilmeden gösterdikleri çalışma performansıyla Burhaniye’de ki eksikler giderilmeye devam ediyor. Burhaniye’nin en kalabalık nüfusuna sahip olan Bahçelievler Mahallesi Merkez yolu 2783 Sokak’ın yeniden düzenleme işlerine Belediye Fen İşleri Ekiplerince başlandı. Yıllardır bakımsız kalan ve mahallelinin özellikle üstünde durduğu konulardan biri olan 2783 Sokak yapımına Burhaniye […]

BAHÇELİEVLER HAKKETTİĞİ İLGİYE KAVUŞUYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Belediyesi şehir genelinde çalışmalarını sürdürüyor. Belediye ekiplerinin dur durak bilmeden gösterdikleri çalışma performansıyla Burhaniye’de ki eksikler giderilmeye devam ediyor.

Burhaniye’nin en kalabalık nüfusuna sahip olan Bahçelievler Mahallesi Merkez yolu 2783 Sokak’ın yeniden düzenleme işlerine Belediye Fen İşleri Ekiplerince başlandı. Yıllardır bakımsız kalan ve mahallelinin özellikle üstünde durduğu konulardan biri olan 2783 Sokak yapımına Burhaniye Belediyesi başladı. 2783 sokak Bahçelievler’in üstgeçit olan tarafından girişinden itibaren Kemer Kooperatifi önünden Enver Güreli Caddesine kadar yeniden düzenleniyor. Eski asfalt yolun sökümü ile çalışmalara başlayan Burhaniye Belediyesi ekipleri asfalt sökümünün bitmesinin ardından parke taş döşeme için çalışmalarını sürdürecek. Eski ve bakımsız bir yol olan Bahçelievler Mahallesi 2783 Sokak yeni düzenlemeyle parke taş yol olacak. Kaldırım ve yeşil alan gibi düzenlemelerin bulunmadığı yolda, kaldırım, yağmur oluğu ve yeşil alan düzenlemeleri de yapılacak. Yıllardır mahalle halkı tarafından büyük bir tepki çeken yolun yapılması için kolları sıvayan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “en büyük nüfusa sahip olan mahallemiz Bahçelievler için, gerekli olan yol yapımına hayırlısıyla başladık. Gün geçtikçe gelişme gösteren ve Burhaniye’nin cazibe merkezlerinden biri haline gelen Bahçelievler Mahallemize hakkettiği hizmeti getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Yapımına başladığımız bu yol ile de Bahçelievler yeni bir çehreye kavuşacak. Bahçelievler mahallemizin Burhaniye’nin parlayan yüzü olduğunu farkındayız ve çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.