EDREMİT’TE REFÜJLER DÜZENLENİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT’TE REFÜJLER DÜZENLENİYOR

Yaz sezonun gelmesi birlikte Edremit Belediyesi çalışmalara hız verdi. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçenin birçok noktasında refüjler ve yeşil alanlar çiçeklerle donatıldı.

Edremit Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelindeki ada, refüj ve yol kenarlarında çiçeklendirme, çimlendirme çalışmalarına hız verildi. Ekiplerin çiçeklendirme çalışmalarını tamamladığı kavşaklarda otomatik sulama sistemi yapıldı. Çim ekimiyle devam edecek olan düzenlemelerin tamamlanması ile yeşil bir görünümün kazandırılacak. Park ve Bahçe düzenlemelerinin ilçenin değişik yerlerinde devam ettiğini ifade eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka “Şehirler parkları ve yeşil alanları ile nefes alır, anlayışı ile çalışmalarımızı yoğun bir tempoda sürdürüyoruz. Şehir içinde refüj ve kavşaklardan parklara kadar tüm yeşil alanlarda ki düzenleme ve yeşillendirme çalışmalarına devam ediyoruz ” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.