TIFILLAR KÖYÜ İFTARINI KUKLA ATÖLYESİ RENKLENDİRDİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

TIFILLAR KÖYÜ İFTARINI KUKLA ATÖLYESİ RENKLENDİRDİ

Ayvalık Belediyesi’’nin geçen yıl hayata geçirdiği ve bu yılda büyük bir özenle sürdürdüğü iftar sofraları kurulduğu köylerde vatandaşlar tarafından yoğun ilgi görüyor.

İftar yemeği sonrasında Ayvalık Belediyesi Hacivat Karagöz Kukla Atölyesi de kukla gösterileriyle çocukları ve büyükleri doyasıya eğlendiriyor.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Büyükşehir yasasının tek iyi noktasının köylülerle Ayvalık’ı bir araya getirmesi olduğunu belirterek “Buralar her ne kadar mahalleye dönüştürülse de bizim dilimiz mahalle demeye varmıyor. Buralar bizim için köy olarak kalacak. Köylü olmak çok güzel” dedi.

Başkan Gençer sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Burada olmaktan çok mutluyuz. Ayvalık, Altınova, Sarımsaklı, Küçükköy ve köylerimizin beraberliği devam ediyor. Bu bir sevgi halkasıdır gitgide büyüyor. Köylerde bizi çok iyi karşılıyorsunuz.”

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.