" />
USD
3,6788
EURO
4,3452
ALTIN
151,2007

 “ZİYAN OLMASIN ŞİFA OLSUN”

Edremit Belediyesi tarafından “Ziyan olmasın, şifa olsun” sloganı ile ilaç toplama kampanyası başlatıldı. Vatandaşlarında yoğun ilgi gösterdiği kampanyada son kullanma tarihi geçmemiş ilaçlar, kontrolden geçirildikten sonra Belediyenin sağlık birimlerinde hastalara ücretsiz veriliyor.   Edremit Belediyesi tarafından evlerde biriken son kullanma tarihi geçmemiş ilaçların ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılması için ilaç toplama kampanyası başlatıldı. “Ziyan olmasın, şifa […]

 “ZİYAN OLMASIN ŞİFA OLSUN”
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi tarafından “Ziyan olmasın, şifa olsun” sloganı ile ilaç toplama kampanyası başlatıldı. Vatandaşlarında yoğun ilgi gösterdiği kampanyada son kullanma tarihi geçmemiş ilaçlar, kontrolden geçirildikten sonra Belediyenin sağlık birimlerinde hastalara ücretsiz veriliyor.

 

Edremit Belediyesi tarafından evlerde biriken son kullanma tarihi geçmemiş ilaçların ihtiyaç sahibi vatandaşlara ulaştırılması için ilaç toplama kampanyası başlatıldı. “Ziyan olmasın, şifa olsun” sloganı ile düzenlenen kampanyada vatandaşlar evlerinde kullanmadıkları ilaçlarını belediyeye ve şubelerine getiriyor. Toplanan son kullanma tarihi geçmemiş ilaçlar yetkili eczacılar tarafından kontrol edilip sınıflandırıldıktan sonra Belediyenin sağlık birimlerinde hastalara ücretsiz olarak veriliyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, kampanyaya katılarak ilaç bağışlayan vatandaşlara teşekkür ederek, “Kampanya kapsamında bir imece usulü gibi toplanan ilaçlar, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza gizlilik içerisinde ulaştırılıyor. Vatandaşlarımız kullanmadıkları ilaçlarını belediyemizin tüm şubelerine getirebilirler. Yine belediye merkezi ve şubelerimizden reçete ile ücretsiz olarak ilaç temin edebilirler” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.