FOTOĞRAFÇILAĞA İLK ADIM

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

FOTOĞRAFÇILAĞA İLK ADIM

İlk Adım Fotoğraf atölyesi Edremit Altınoluk ve Çamcı mahalleleri Burhaniye ve Ayvalık’ta yapmış olduğu çocuklara yönelik fotoğrafçılık çalışmasına katılan çocukların eserleri görücüye çıktı.

Eğitimciler Haşmet Demirbil, Emel Sezer ve Serdar Akyay öncülüğünde gerçekleşen çalışma sonucu Güre ADD salonunda açılan sergiye Edremit Kaymakamı Abdulhamit Erguvan, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve çok sayıda sanatsever katıldı.

Bu çalışma ile çocuklara Fotoğraf ile birlikte yaşama dair farkındalık, bakış açısı, bütünden ayrıntıyı görme ve fotoğrafta anlam ifade ve duyguları yakalama konularında eğitimler verildiği öğrenildi.

Ziyaretçiler, körfezde faaliyet gösteren derneklerin çocuklar adına yapılan bu çalışmaların sadece bu konuda değil başka alanlarda çalışmalar yapmaları dileğinde bulundular. ADD Güre Şube Başkanı Sinan Kahyaoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri sergiye katılan çocuklara günun anısına Atatürk rozeti taktı.

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.