" />
USD
3,7000
EURO
4,3536
ALTIN
151,8430

İBRAHİM ELMAN’DAN “ÖLÜM ve YAŞAM” KONULU FOTOĞRAF SERGİSİ

Fotoğraf sanatçısı İbrahim Elman’ın “Ölüm ve yaşam” konulu fotoğraf sergisi Edremit’in Altınoluk Mahallesi’nde ki Abdullah Efendi Konağında açıldı. Edremit Belediye başkanı Kamil Saka tarafından açılan sergi 10 gün boyunca açık kalacak. Edremit’in Altınoluk Mahallesi’nde ki tarihi Abdullah Efendi Konağı’nda ki kültür ve sanat etkinlikleri fotoğraf sanatçısı İbrahim Elman’ın “Ölüm ve Yaşam” konulu sergisi ile devam […]

İBRAHİM ELMAN’DAN “ÖLÜM ve YAŞAM” KONULU FOTOĞRAF SERGİSİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Fotoğraf sanatçısı İbrahim Elman’ın “Ölüm ve yaşam” konulu fotoğraf sergisi Edremit’in Altınoluk Mahallesi’nde ki Abdullah Efendi Konağında açıldı. Edremit Belediye başkanı Kamil Saka tarafından açılan sergi 10 gün boyunca açık kalacak.

Edremit’in Altınoluk Mahallesi’nde ki tarihi Abdullah Efendi Konağı’nda ki kültür ve sanat etkinlikleri fotoğraf sanatçısı İbrahim Elman’ın “Ölüm ve Yaşam” konulu sergisi ile devam etti. Serginin açılışını Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka tarafından gerçekleştirildi. Başkan Saka, böyle etkinliklerin ilçenin sosyal yaşamına önemli katkılar sağladığını belirterek fotoğraf sanatçısı İbrahim Elman’ı kutladı. Çernobil faciasında yaşananlardan endemik bitkiler ve semazene kadar çeşitli fotoğrafların yer aldığı sergi on gün boyunca açık kalacak. Serginin açılışına Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Antandros Derneği Başkanı Gülçin Cömert ve çok sayıda davetli katıldı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.