İBRAHİM ELMAN’DAN “ÖLÜM ve YAŞAM” KONULU FOTOĞRAF SERGİSİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

İBRAHİM ELMAN’DAN “ÖLÜM ve YAŞAM” KONULU FOTOĞRAF SERGİSİ

Fotoğraf sanatçısı İbrahim Elman’ın “Ölüm ve yaşam” konulu fotoğraf sergisi Edremit’in Altınoluk Mahallesi’nde ki Abdullah Efendi Konağında açıldı. Edremit Belediye başkanı Kamil Saka tarafından açılan sergi 10 gün boyunca açık kalacak.

Edremit’in Altınoluk Mahallesi’nde ki tarihi Abdullah Efendi Konağı’nda ki kültür ve sanat etkinlikleri fotoğraf sanatçısı İbrahim Elman’ın “Ölüm ve Yaşam” konulu sergisi ile devam etti. Serginin açılışını Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka tarafından gerçekleştirildi. Başkan Saka, böyle etkinliklerin ilçenin sosyal yaşamına önemli katkılar sağladığını belirterek fotoğraf sanatçısı İbrahim Elman’ı kutladı. Çernobil faciasında yaşananlardan endemik bitkiler ve semazene kadar çeşitli fotoğrafların yer aldığı sergi on gün boyunca açık kalacak. Serginin açılışına Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Antandros Derneği Başkanı Gülçin Cömert ve çok sayıda davetli katıldı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.