BAŞKANLARIN GECE MESAİSİ KOCAAVŞAR’DA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BAŞKANLARIN GECE MESAİSİ KOCAAVŞAR’DA

Karesi Belediyesi, mahalle iftarlarına devam ediyor. 15 noktada kurulacak olan gönül sofralarında yaklaşık 30 bin kişiyi ağırlamayı hedefleyen belediye son olarak Kocaavşar Mahallesi’nde 1500 kişinin katılımıyla gönül sofrası kurdu.

 

Kocaavşar Mahallesi’nde Kuran-ı Kerim tilavetiyle başlayan iftar programında semazen ve tiyatro gösterileri yapıldı. Ak Parti Balıkesir Milletvekili Mahmut Poyrazlı, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ve Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, iftarın ardından vatandaşlarla bir araya geldi. Daha sonra mahallede bulunan kahvehaneleri de ziyaret eden vatandaşlarla sohbet eden Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, vatandaşların talep ve beklentilerini dinledi. Makamlara vatandaşa hizmet için geldiklerini ve Karesi halkının her şeyin en iyisine layık olduğunu söyleyen Başkan Yılmaz, “Sizlerin refahı için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Kapılarımız sizlere sonuna kadar açık. Karesi için elimizden ne geliyorsa, hep birlikte yapalım. Yapalım ki kazanan Karesi olsun” dedi. Kahve ziyaretlerinin ardından protokol, Kocaavşar Mahallesi’nde bulunan Big Bag İşbir Sentetik Dokuma fabrikasını ziyaret etti, ardından da Paşa Cami yanında kurulan Karesi Bedesteni’nde esnafları ‘hayırlı kazançlar’ dileyip vatandaşlarla sohbet etti.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.