" />
USD
3,6989
EURO
4,3529
ALTIN
151,8282

ÇAMCI MAHALLESİ’NDE SOKAKLAR DÜZENLENİYOR

Edremit Belediyesi tarafından Çamcı Mahallesi’nde ki sokaklarda yeniden düzenleme çalışması başlatıldı. Bozuk ve toprak olan yollar Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından parke taşla döşeniyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yazın toz, kışın çamur içerisinde kalan Çamcı Mahallesi’nin sokakları kilitli beton parke taşla döşeniyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil […]

ÇAMCI MAHALLESİ’NDE SOKAKLAR DÜZENLENİYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi tarafından Çamcı Mahallesi’nde ki sokaklarda yeniden düzenleme çalışması başlatıldı. Bozuk ve toprak olan yollar Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından parke taşla döşeniyor.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yazın toz, kışın çamur içerisinde kalan Çamcı Mahallesi’nin sokakları kilitli beton parke taşla döşeniyor. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, önceden köy statüsünde olan mahallelerin ihtiyaç duyduğu hizmetlerin aksatılmadan yerine getirildiğini belirterek, “Yaz sonunun geldiği şu günlerde ilçemizin değişik mahallerinde yürütülen çalışmalar devam ediyor. Turistik sahil mahallelerimizde olduğu gibi kırsal mahallelerimizde de çalışmalar hazırlanan program dâhilinde devam ediyor. Narlı ve Doyran Mahallesi’nden başlayan çalışmalar Çamcı ve Yaşyer Mahallesi’nde halen devam ediyor. Belirlenen programa göre çalışmalar sırasıyla diğer kırsal mahallelerimizde de devam edecek” dedi. Çamcı Mahallesi sakinleri ise belediye ekiplerinin mahallerinde ki çalışmalarından mutluluk duyduklarını belirterek, “Başkanımız daha önce söylediği gibi köyümüze hizmetleri getiriyor. Kamil Saka Başkanımıza ve belediye ekiplerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.