EDREMİT’TE RAMAZAN ETKİNLİKLERİ KIZILKEÇİLİ MAHALLESİ’NDE DEVAM ETTİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

EDREMİT’TE RAMAZAN ETKİNLİKLERİ KIZILKEÇİLİ MAHALLESİ’NDE DEVAM ETTİ

Edremit Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinlikleri, Kızılkeçili Mahallesi ile devam etti. Belediye Başkanı Kamil Saka’nın şehir dışında olması nedeniyle yerine vekalet eden Belediye Meclis Üyesi Ahmet Elman’ın da izlediği etkinliklerde özellikle çocuklar keyifli bir akşam geçirdiler.

Ramazan ayında Edremit belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler her akşam başka bir mahallede devam ediyor. Etkinlikler önce ki akşam Kızılkeçili Mahallesi’nde ki gösteriler ile devam etti. Kızılkeçili Muhtarlığı önünde ki programa özellikle çocukların ilgisi yoğun oldu. Keloğlan, Karagöz-Hacivat, Aşuk Maşuk ve daha birçok tiplemenin sergilendiği eğlence programı bol bol güldürdü. Çocuklara balon ve patlamış mısırların dağıtıldığı gösterileri Edremit Belediye Başkan Vekili Ahmet Elman, Kızılkeçili Mahallesi Muhtarı Ali Deveci, Antandros Derneği Başkanı Gülçin Cömert ve daire müdürleri de vatandaşlarla birlikte izledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.