" />
USD
3,6708
EURO
4,3254
ALTIN
151,2077

GENÇER’DEN ARAÇLARI YENİLENEN DOLMUŞÇULARA NAZAR BONCUĞU

Ayvalık’ta, Cunda Dolmuş Taksi Kooperatifi’nin yanı sıra, Yeni Mahalle Hattı ve Armutçuk Dolmuş Taksi hatlarında çalışan dolmuşçuların bir araya gelmesiyle kurulan Ayvalık Toplu Taşıma AŞ. bünyesindeki yeni dolmuşlar hizmete girdi. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde, Balıkesir Toplu Taşıma A.Ş ve Ayvalık Toplu Taşıma AŞ tarafından yenilenen 21 araç, Aliçetinkaya Mahallesi Semt Pazarı’nda yapılan bir törenle hizmete […]

GENÇER’DEN ARAÇLARI YENİLENEN DOLMUŞÇULARA NAZAR BONCUĞU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık’ta, Cunda Dolmuş Taksi Kooperatifi’nin yanı sıra, Yeni Mahalle Hattı ve Armutçuk Dolmuş Taksi hatlarında çalışan dolmuşçuların bir araya gelmesiyle kurulan Ayvalık Toplu Taşıma AŞ. bünyesindeki yeni dolmuşlar hizmete girdi.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde, Balıkesir Toplu Taşıma A.Ş ve Ayvalık Toplu Taşıma AŞ tarafından yenilenen 21 araç, Aliçetinkaya Mahallesi Semt Pazarı’nda yapılan bir törenle hizmete girdi.

Ayvalık’ın; Yenimahalle, Armutçuk Üst Yol, Yeni Hastane, Yeni Garaj ve Cunda Adası güzergâhlarında ulaşımı sağlayacak olan yeni dolmuşların hizmete girmesine ait törende; Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki Toplu Taşıma AŞ yetkilileri, Karsan Firmasının yetkilileri, Ayvalık Toplu Taşıma AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Giriş, 21 araç sahipleri ve vatandaşlar hazır bulundu.

Klimalı ve engelli rampalarının bulunduğu 15+1 kişilik araçlar, modern görünümleriyle dikkat çekerken, törene katılan vatandaşların yeni araçların turizm merkezi olan Ayvalık’a yakıştığını belirtmesi dikkatlerden kaçmadı.

Armutçuk pazaryerindeki törende konuşan Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, yeni araçların Ayvalık için hayırlı ve uğurlu olmasını dileyerek, “Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin. Tüm şoför arkadaşlarıma bol kazançlar diliyorum” diyerek dolmuşçulara birer nazar boncuğu hediye etti.

(İHA)

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.