KARESİ ZABITA RAMAZAN MESAİSİNDE

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

KARESİ ZABITA RAMAZAN MESAİSİNDE

Karesi Belediyesi zabıta ekipleri, Ramazan nedeniyle yoğun mesai yapıyor. Vatandaşın huzurlu bir Ramazan geçirmesi için gereken tüm tedbirleri alan zabıta ekipleri, bir yandan pide ve ekmek denetimi yaparken bir yandan da iftar sofralarında ve Karesi Bedesteni’nde görev alıyor.

Karesi Belediyesi zabıta ekipleri, Ramazan nedeniyle gıda üreten ve satan işyerlerindeki denetimleri arttırdı. Halkın sağlığını korumak adına fırınları denetleyerek üretilen ekmekler ile pidelerin gramajlarını kontrol eden ekipler, bir yandan da ruhsat kontrolü yapıyor. Mesai kavramı olmaksızın Karesi halkına en iyi hizmeti vermek için çalışan ekipler, ayrıca mahallelerde kurulan gönül sofraları ile Ramazan dolayısıyla yoğunluğun arttığı Paşa Cami ve Karesi Bedesteni’nde de görev yapıyor. Vatandaş ve esnaflara her konuda yardımcı olan ekipler, Ramazan boyunca yoğun bir şekilde mesailerine devam ederek, Karesi halkının mutlu, huzurlu ve güvenli bir ortamda Ramazan ayı geçirmelerini sağlayacak.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.