KAYRA DESTAN AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

KAYRA DESTAN AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

26-28 Haziran 2015 tarihleri arasında Sırbistan’ın Belgrat Şehrinde yapılan Avrupa Poomsae Taekwondo Şampiyonası’nda yarışan Altıeylül Belediye Spor Kulübü Milli Sporcularından Kayra Destan Yıldız Bayan Ferdi de bronz madalya ve Yıldız Bayan Senkron Takımda bronz madalya alarak  Avrupa üçüncüsü oldu.

15-19 Nisan 2015 tarihleri arasında Konya ilinde gerçekleştirilen Poomsae Türkiye Taekwondo şampiyonasında Yıldız Bayanlarda Ferdi de  Türkiye birincisi ve Senkron Bayan Takımda Türkiye birinciliği elde eden Destan Milli Takım seçmelerinde göstermiş olduğu  performansla Türk Milli Takımında yerini aldı. Bu başarısını Sırbistan da Avrupa üçüncülüğüyle taçlandırarak ve Balıkesir İlimizde İlk Avrupa Şampiyonluğu Madalya olması nedeniyle bizleri iki kez gururlandırdı.

Taekwondo Teknik Direktörü ve Milli Antrenör Serkan Erkekoğlu “Uzun süredir planlı ve sitemli bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz hedeflerimize adım adım yaklaşıyoruz. Aldığımız başarılarla da bunları görmekteyiz. Hedeflerimiz arasında Dünya ve Sporun Zirvesi olan Olimpiyat Şampiyonluğu var. Bu nedenle çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bizleri her konuda destekleyen başta Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İlhan Aslan’a ve Kulüp Başkanımız Fikrettin Kocaman’a ve Spor Müdürlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.