ALTIEYLÜL’DE YAZ OKULU BİR BAŞKA

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ALTIEYLÜL’DE YAZ OKULU BİR BAŞKA

Altıeylül Belediye Spor Kulübü yaz okulu devam ediyor. 250 öğrencinin katılımıyla süren yaz okulunda futbol, teakwondo ve judo branşlarında eğitim alıyorlar.

Altıeylül Belediyespor Kulübü futbol antrenmanları hafta içi Turnike halı sahada antrenör ve Altıeylül Belediyespor Kulübü Müdürü Ender Fatih Akıncı nezaretinde devam ediyor.

Judo ve Taekwondo çalışmaları ise Gençlik Merkezi spor tesislerinde Judo antrenörleri Cihan Yanar, Mehmet Güner, Taekwondo Antrenörü Serdar Erkekoğlu idaresinde devam ediyor.

Altıeylül Belediye Spor Kulübü Başkanı Fikrettin Kocaman çalışmalara başarıyla devam ettiklerini belirterek  “Bu süreçte öğrencilerimiz Futbol, Judo, Taekwondo sporlarının oyun kurallarını, sporcu beslenmesi ve iletişim konularında uygulamalı olarak bilgilendiriliyorlar. Yaz spor okullarımızda, 2001 doğumlu sporcularımızdan 2009 doğumlu sporcularımıza kadar bütün yaş kategorilerinden öğrencilerimizle tek tek ilgileniliyor, gelişimlerini tamamlamaları sağlanıyor. Yaz spor okullarımızı başarıyla tamamlayan sporcular arasından istekli ve hazır olanlar, kulübümüz bünyesinde lisans çıkarılarak değerlendirilecek ve ilçemiz, ilimiz ve ülkemiz sporuna kazandırılmaya çalışılacaktır” dedi.

Veliler ve öğrenciler yaz spor okullarından çok memnun olduklarını belirterek, uygulamanın her yaz döneminde yapılmasının uygun olacağını ifade ettiler.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.