ADD GÜRE ŞUBESİ’DEN ÇİNİ VE RESİM SERGİSİ AÇILIŞI..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN YANIYOR – 30 Ocak 2017ŞİİR VE FOTOĞRAFI […]

ADD GÜRE ŞUBESİ’DEN ÇİNİ VE RESİM SERGİSİ AÇILIŞI..

Atatürkçü Düşünce Derneği Güre şubesi 2014-2015 yılsonu sanat etkinlikleri takvimine, çini ve resim sergisiyle devam edildi. Serginin açılışını Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka gerçekleştirdi.

Edremit Güre Mahallesinde faaliyetlerini sürdüren A.D.D. Güre Şubesi yılsonu, yağlı boya, sulu boya, akrilik boya, resim, çini, fotoğraf, boncuk ve Yeşilçam fotoğraf sergisi olmak üzere, devam eden etkinlikler çini ve resim sergisiyle devam etti. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın açılışına katıldığı çini ve resim sergisi, yoğun katılımla gerçekleşti. Sanat çalışmalarına, minyatür alanında Mine Ayık, çini alanında Mine Akçakoca ile sürdüren Gürel Yakın’nın, kişisel çini ve resim sergisi yer aldı. Sergilendiği çalışmaları, tek tek inceleyen Belediye Başkanı Kamil Saka, duyduğu hayranlığını dile getirerek, yaptığı çalışmalardan dolayı tebrik etti. Belediye Başkanı Kamil Saka, çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ederek ”Sanat, bir toplumun muasır medeniyetler düzeyine çıkmasında en önemli etkendir. Bir ülkede nekadar çok sanat yapılıyorsa, o ülkede mutluluk, refah ve aydınlanma o kadar yüksek olur. Bizlerde sanatın her dalını, yapılan her çalışmayı, destekliyoruz ve desteklemeye devam edeceğiz. İleriki yıllarda sergilerimizi daha güzel alanlarda yapacağımızın sözünü veriyorum. Sizlerde o zamana kadar çok daha güzel ve başarılı işlere imza atmış olacaksınız” dedi.  Konuşmasının ardından, sanata sundukları katkılarından dolayı, Gürel Yakın’a plaket vererek başarılar diledi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.