FAHRİ HEMŞEHRİMİZ ÖZCAN’DAN ATATÜRK PARKI’NDA UNUTULMAZ GECE

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

FAHRİ HEMŞEHRİMİZ ÖZCAN’DAN ATATÜRK PARKI’NDA UNUTULMAZ GECE

Altıeylül Belediyesi’nin Ramazan ayı boyunca sürdürdüğü iftarlar hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz akşam Karamanköy, Selimiye ve Kozören Mahallerinde vatandaşlara iftar verildi. İftar programlarına ilgi büyük oldu.

İftarların ardından Atatürk Parkı’nda Ramazan etkinlikleri devam etti. Sahneye Altıeylül Belediyesi’nin fahri hemşehrisi olan TRT Sanatçısı Ömer Faruk Özcan çıktı. Özcan birbirinden güzel tasavvuf musikisi ile gönülleri hoş etti, sesiyle mest etti. Özcan’ın musikilerine semazenler de eşlik edince geceye ayrı bir renk getirdi.

Ömer Faruk Özcan’ı tebrik eden Altıeylül Belediye Başkan Vekili İsmail Çoban “           Ramazan ayı rahmet ve bereket ayı. Ramazanı Altıeylül’de çok güzel yaşıyoruz. Atatürk Parkı son düzenlemesi yapıldıktan sonra bu kadar yoğun ve kalabalık geçirmedi. Her akşamki etkinliklerimize vatandaşlarımızın katılımı oluyor, bundan da memnun oluyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.