" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

 5 MOTOSİKLET VE SÜRÜCÜSÜNE TOPLAM 19 BİN LİRA CEZA

Edremit’te İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği tarafından yapılan motosiklet denetimlerinde trafikten men edilen 5 motosiklet ve sürücüsüne toplam 19 bin lira ceza uygulandı. Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü yazlık beldelerde özellikle, plakasız, ehliyetsiz, sigortasız, fenni muayenesi olmayan ve abart egzozu bulunan motosikletlere savaş açtı. İlk gün Zeytinli Beldesi, Dalya mevkiinde yapılan uygulamalarda 30 motosiklet […]

 5 MOTOSİKLET VE SÜRÜCÜSÜNE TOPLAM 19 BİN LİRA CEZA
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit’te İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği tarafından yapılan motosiklet denetimlerinde trafikten men edilen 5 motosiklet ve sürücüsüne toplam 19 bin lira ceza uygulandı.
Edremit İlçe Emniyet Müdürlüğü yazlık beldelerde özellikle, plakasız, ehliyetsiz, sigortasız, fenni muayenesi olmayan ve abart egzozu bulunan motosikletlere savaş açtı. İlk gün Zeytinli Beldesi, Dalya mevkiinde yapılan uygulamalarda 30 motosiklet denetimden geçirildi. Kusurlu bulunan 5 motosiklet ve sürücüsüne ise toplamda 19 bin lira trafik cezası kesildi. Eksiklikleri olan 5 motosiklet trafikten men edilerek çekici ile oto parka teslim edildi. Yetkililer, özellikle yazlı bölgelerde bu aylarda motosiklet kullanımının artığı, sürücülerin ehliyetsiz, plakasız, kasksız, fenni muayenesi olmayan ve abart egzozlu motosikletlere binmemeleri konusunda uyarıda bulundular. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.