BAŞKAN KAMİL SAKA, AKÇAY MAHALLESİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout korfezKAMİL SAKA’YA DESTEK ZİYARETLERİ – 26 Temmuz 2017ŞAİRHANE; ORHON MURAT ARIBURNU – 3 Nisan 2017CINGILLIPINAR YİNE YENİ YENİDEN – 28 Mart 2017KÖRFEZ EMEKLİLER DERNEĞİNDEN ANLAMLI ETKİNLİK – 24 Mart 2017ONLAR BUNU HEP YAPIYOR! – 23 Mart 2017ONLAR BUNU SÜREKLİ YAPIYOR! – 2 Şubat 2017CHP’Lİ VEKİLLERDEN EDREMİT ÇIKARTMASI – 30 Ocak 2017 DOKUNAN […]

BAŞKAN KAMİL SAKA, AKÇAY MAHALLESİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, ilçeye bağlı turistik mahallelerden olan Akçay Mahallesi’nde denetim ve incelemelerde bulundu. Çalışmaları ve yapılan düzenlemeleri yerinde inceleyen Başkan Saka, daha düzenli bir Akçay için çalışmaların devam edeceğini söyledi.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka mahalle ziyaretleri ve çalışmaları yerinde incelemeye devam ediyor.  İlçeye bağlı turistik Akçay Mahallesi’nde sık sık incelemelerde bulunan Başkan Saka, yürütülen çalışmaları yerinde denetleyip ekiplerden bilgi alıyor. Önceki gün kordon boyu ve plajlar başta olmak üzere çalışmaları denetleyen Başkan Saka, seyyar esnaflar ile ilgili yapılan düzenlemeleri de yerinde inceledi. Esnaflar ve vatandaşlarla sohbet edip çalışmalar ile ilgili görüşlerini alan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Akçay’ın yaz mevsiminde binlerce kişiyi konuk ettiğini belirterek, “Akçay, Güre, altınoluk gibi turistik Mahallelerimizin turizm sektöründen daha iyi faydalanabilmesi, kent estetiği anlamında daha düzenli ve yaşanabilir bir yer haline gelebilmesi için çalışmalarımız devam ediyor. Kuzey Ege’nin en önemli turizm merkezlerinden birisi olan Akçay Mahallemizde halkın ortak kullanımına ait yürütüş yolları ve yeşil alan düzenlemelerinin yanı sıra seyyar esnafların bir arada bir düzen içerisinde olacakları yeni düzenlemeleri hayata geçirdik. Vatandaşlarımız ve tatil için gelen misafirlerimiz daha düzenli Akçay ile karşılaşacaklar” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.